Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Права жінок під час розлучення: що робити, якщо чоловік відмовляється відпускати з дому?

1
15:37, 04.10.2024
Права жінок під час розлучення: що робити, якщо чоловік відмовляється відпускати з дому?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - Ілона Юрьевна, і мій чоловік відмовляється відпускати мене зі спільного житла після того, як я висловила бажання розірвати шлюб. Він вимагає, щоб я залишила дім без будь-яких майнових компенсацій. Які є мої права у такій ситуації згідно з українським законодавством щодо розлучення та поділу спільного майна? Як я можу захистити свої інтереси та отримати справедливе рішення в даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:07, 04.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України, при розірванні шлюбу важливо враховувати декілька аспектів, що стосуються прав на майно та проживання.

По-перше, відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їх спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно придбане або ким із подружжя внесені кошти. Це означає, що ви маєте право на половину спільного майна, яке було набуте під час шлюбу.

По-друге, згідно зі статтею 57 Сімейного кодексу України, особисте майно кожного з подружжя, набуте до шлюбу, отримане в дарунок, внаслідок спадкування, а також кошти, отримані як відшкодування за тілесні ушкодження або моральну шкоду, не підлягає поділу.

Щодо вашого права на проживання, якщо житло є спільною власністю, ваш чоловік не має права обмежувати ваше право на користування ним. Стаття 156 Житлового кодексу України гарантує право проживання у спільному житлі кожного члена сім'ї на рівних умовах.

Якщо ваш чоловік чинить перепони щодо вашого права на спільне майно або проживання, ви можете звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу та поділ спільного майна. Крім того, варто розглянути можливість отримання допомоги від адвоката, який допоможе скласти позовну заяву та організувати захист ваших інтересів у суді.

У разі, якщо ваш чоловік вчиняє фізичний або психологічний тиск, ви маєте право звернутися до правоохоронних органів для отримання захисту. Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" передбачає можливість отримання тимчасових обмежувальних приписів щодо агресора.

Таким чином, для захисту своїх прав та інтересів в даній ситуації, ви маєте законні підстави для звернення до суду та правоохоронних органів, а також можливість скористатися юридичною допомогою.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы