Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поновлення права на спадщину

1
16:46, 20.09.2024
Поновлення права на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, зіткнувся з досить складною ситуацією пов'язаною із спадкуванням. Мій далекий родич, проживаючи за кордоном, помер, залишивши за собою значний майновий стан, який, згідно з заповітом, який був оформлений в іноземному нотаріусом, повинен був перейти мені. Але у зв'язку з чередою обставин, яких я не міг передбачити, у мене не було можливості звернутися до відповідних органів за кордоном для оформлення спадщини в установлені законодавством терміни. Перебуваючи в Україні, я не зміг вчасно отримати візу для виїзду, а потім вже й пандемія COVID-19 зробила своє річ. Тепер, коли обмеження знято і я маю можливість виїхати, я дізнався, що термін для звернення за спадщиною пропущено, і майно моєї спадщини, згідно з законодавством країни де він проживав, передано в державну власність. Чи можливо в такому випадку поновити термін для звернення за спадщиною, враховуючи форс-мажорні обставини, які виникли? Які юридичні кроки я повинен зробити в Україні та за кордоном, щоб відновити свої права на спадщину?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:08, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У такій ситуації важливо враховувати як українське законодавство, так і законодавство країни, де було оформлено спадщину. В Україні питання спадкування регулюється Цивільним кодексом України, зокрема, статтями 1220-1308. Згідно з українським законодавством, строк для прийняття спадщини становить шість місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 Цивільного кодексу України). Однак, якщо строк пропущено з поважної причини, спадкоємець має право звернутися до суду для його поновлення (стаття 1272 Цивільного кодексу України).

Щодо форс-мажорних обставин, таких як пандемія COVID-19, вони можуть бути визнані поважними причинами для поновлення строку. У такому випадку, доцільно зібрати всі документи, що підтверджують неможливість вчасного звернення, зокрема, відмови у візі, обмеження на пересування тощо.

На міжнародному рівні, важливо розуміти, що кожна країна має своє законодавство щодо спадкування. Вам слід звернутися до юридичного консультанта в країні, де проживав ваш родич, для оцінки можливості поновлення строків звернення за спадщиною відповідно до місцевих законів. Як правило, у багатьох країнах також передбачена можливість поновлення строків на підставі поважних причин, але умови і процедура можуть значно відрізнятися.

Дії, які варто зробити:

1. Звернутися до юриста в Україні для підготовки документів, які підтверджують поважність причин пропуску строку, і подати заяву до українського суду про поновлення строку прийняття спадщини, якщо це може вплинути на процес спадкування за кордоном.

2. Консультуватися з адвокатом в країні спадкодавця для з’ясування можливостей поновлення строку відповідно до місцевого законодавства та подальших юридичних дій.

3. Зібрати всі можливі докази форс-мажорних обставин, такі як медичні довідки, рішення про карантинні обмеження, документи про відмову у візі тощо.

4. Подати відповідні заяви та документи до компетентних органів за кордоном через юридичного представника.

Ці дії можуть допомогти у відновленні ваших прав на спадщину, проте успіх багато в чому залежатиме від законодавства конкретної країни та обставин вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы