Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне звільнення

1
16:35, 20.09.2024
Незаконне звільнення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працював на певній посаді в компанії, яка здійснює свою діяльність в Україні. Нещодавно я був звільнений, але, на мою думку, звільнення було незаконним. Керівництво компанії обґрунтувало моє звільнення як "втрату довіри", але я вважаю, що реальна причина полягала в моїх професійних діях, які не були на користь керівництву. Я прагну відновити свої права та отримати компенсацію за незаконне звільнення. Які юридичні кроки я повинен зробити для відновлення своїх прав? Чи можу я вважати своє звільнення незаконним, якщо керівництво компанії не надало мені достатньої кількості аргументованої інформації про причини мого звільнення? Чи є в Україні закони, які захищають права працівників від незаконного звільнення? Чи маю я право на компенсацію в разі незаконного звільнення? Які документи я повинен підготувати для подання позову до суду?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:28, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні права працівників на захист від незаконного звільнення регулюються Кодексом законів про працю України (КЗпП України). Згідно з статтею 40 КЗпП, роботодавець має право розірвати трудовий договір з працівником лише на підставах, визначених законодавством. Підстава "втрата довіри" може бути застосована в обмежених випадках і має бути належним чином обґрунтована.

Якщо ви вважаєте, що ваше звільнення було незаконним, ви маєте право оскаржити це рішення в суді. Згідно зі статтею 232 КЗпП, працівник може звернутися до суду з позовом про незаконне звільнення протягом одного місяця з дня отримання копії наказу про звільнення.

Щоб підготуватися до подання позову, вам слід зібрати такі документи:
1. Копія трудового договору або іншого документа, що підтверджує ваші трудові відносини з роботодавцем.
2. Копія наказу про звільнення.
3. Листування або інші документи, які можуть підтвердити обставини звільнення і вашу позицію.
4. Свідчення колег або інші докази, що свідчать про можливу дискримінацію або необґрунтованість звільнення.

Відповідно до статті 235 КЗпП, у разі визнання звільнення незаконним, працівник має право на поновлення на роботі, а також на виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи.

Зверніться до досвідченого юриста або адвоката, який спеціалізується на трудових спорах, для отримання детальної консультації та допомоги у підготовці позову. Це підвищить шанси на успішне відновлення ваших прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы