Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки порушення правил працевлаштування в Каланчаку: що робити?

1
23:25, 04.10.2024
Наслідки порушення правил працевлаштування в Каланчаку: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як чоловік, що працює в Каланчаку, стикнувся з ситуацією, коли мої права як працівника були порушені роботодавцем. Я не отримав зарплату за попередні місяці, а також був звільнений без відповідного повідомлення та компенсації. Як можу захистити свої права та відновити справедливість в цій ситуації? Чи потрібен мені адвокат (юрист) для вирішення цього питання? Які кроки мені слід підприйняти і які правові аспекти потрібно врахувати для вирішення цієї проблеми відповідно до законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:15, 05.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли ваші права як працівника були порушені, ви маєте право захищати свої інтереси згідно з трудовим законодавством України. В першу чергу, слід звернути увагу на такі нормативно-правові акти:

1. **Кодекс законів про працю України (КЗпП)**. Відповідно до статті 115 КЗпП, заробітна плата повинна виплачуватися регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, але не рідше двох разів на місяць.

2. **Стаття 47 КЗпП** встановлює, що при звільненні працівника роботодавець зобов'язаний видати йому належно оформлену трудову книжку та провести з ним розрахунок у строки, визначені статтею 116 КЗпП, тобто в день звільнення.

3. **Стаття 49-2 КЗпП** зобов'язує роботодавця попереджати працівника про звільнення за два місяці до дати звільнення, якщо звільнення відбувається через скорочення штату або реорганізацію підприємства.

Для захисту своїх прав рекомендую вжити такі кроки:

1. **Звернення до роботодавця**: Направте письмову вимогу про виплату заборгованості із заробітної плати та надання пояснень щодо підстав звільнення. Збережіть копію звернення та докази його направлення (наприклад, рекомендований лист).

2. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: Подайте скаргу з викладом обставин порушення ваших прав. Цей орган має повноваження перевіряти дотримання трудового законодавства і може ініціювати перевірку роботодавця.

3. **Судовий захист**: Якщо роботодавець не виконує ваших вимог, ви маєте право звернутися до суду з позовом про стягнення заборгованості із заробітної плати і оскарження незаконного звільнення. Стаття 233 КЗпП надає право працівникам подавати позови про стягнення належної заробітної плати без обмеження строку на звернення до суду.

4. **Консультація з юристом**: Хоча ви маєте право самостійно представляти свої інтереси, консультація з юристом може бути корисною для ефективного захисту ваших прав. Юрист допоможе скласти всі необхідні документи, а також представляти вас у судах та інших органах.

Дотримання цих кроків сприятиме відновленню ваших трудових прав і справедливості.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы