Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

???? Потрібна консультація адвоката з питань спадкування в Десні

1
01:38, 30.09.2024
???? Потрібна консультація адвоката з питань спадкування в Десні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
???? Я, як мешканець Десни, зіткнувся з питанням спадкування майна після смерті родича. Чи можуть виникнути спори щодо розподілу спадщини? Які права і обов'язки спадкоємців у такій ситуації? Як правильно скласти заповіт або які дії потрібно вжити у випадку відсутності заповіту? Які юридичні кроки потрібно зробити для успадкування майна від покійного родича відповідно до законодавства України? Які строкові обмеження і процедури пов'язані із спадкуванням українському законодавстві? Якщо виникає конфлікт між спадкоємцями, як його вирішити в мирному порядку або через судовий процес? Потрібна кваліфікована консультація адвоката з досвідом у справах спадкування, який має знання про особливості законодавства в Україні та може надати професійну допомогу у вирішенні цієї складної ситуації. Якщо ви адвокат зі спеціалізацією на спадкуванні та маєте досвід у цій галузі, будь ласка, надайте мені консультацію та відповіді на мої запитання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:59, 30.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України. Спори щодо розподілу спадщини можуть виникнути через відсутність заповіту, неоднозначність його змісту чи незгоду спадкоємців з його положеннями.

Основні права та обов'язки спадкоємців такі:
1. Спадкоємці мають право прийняти спадщину або відмовитися від неї (стаття 1268 ЦК України).
2. Обов'язок спадкоємців - подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦК України).

Для складання заповіту необхідно дотримуватися вимог, передбачених статтями 1233-1257 ЦК України. Заповіт має бути складений у письмовій формі та нотаріально посвідчений.

У разі відсутності заповіту спадкування відбувається за законом, відповідно до черговості, визначеної статтями 1261-1265 ЦК України.

Юридичні кроки для успадкування майна:
1. Подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса.
2. Зібрати необхідні документи (свідоцтво про смерть, документи, що підтверджують родинні зв'язки, документи на майно тощо).
3. Отримати свідоцтво про право на спадщину.

Строкові обмеження: заява про прийняття спадщини подається протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦК України).

У випадку конфлікту між спадкоємцями його можна вирішити в мирному порядку через медіацію або шляхом подання позову до суду. Судовий процес регулюється Цивільним процесуальним кодексом України.

Для отримання кваліфікованої допомоги рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах, щоб забезпечити дотримання всіх процедур і захист ваших прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Ценные бумаги
18:36, 22.06.2014
банк,штрафы
18:49, 04.11.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы