Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Захист власності від незаконного зайняття.

1
16:45, 20.09.2024
Захист власності від незаконного зайняття.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником ділянки землі та незавершеного будівництва приватного житлового будинку в м. Києві. Декілька років тому я виїхав за кордон на роботу та тимчасово припинив будівництво. Нещодавно я повернувся та виявив, що на моїй землі живуть незаконні поселенці. Вони проживають у незавершеному будинку, займаються його добудовою та встановили на ділянці нелегальні споруди. Я не знаю, хто ці люди, вони відмовляються представлятися та виїжджати з моєї власності. Я звернувся до місцевої влади, але там відмовилися допомогти, посилаючись на відсутність документів щодо власності на землю та будівлі, які я втратив. Однак, я маю копії цих документів. Яким чином я можу відновити своє право власності та вигнати незаконних поселенців зі своєї землі? Чи можу я звернутися до суду з позовом про визнання мене власником на підставі копій документів? Які юридичні кроки мені слід зробити, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:34, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відновлення права власності на земельну ділянку та незавершене будівництво, а також виселення незаконних поселенців є складною юридичною процедурою, яка вимагає чіткого дотримання законодавства України.

По-перше, згідно зі статтею 387 Цивільного кодексу України, власник має право вимагати повернення свого майна від особи, яка незаконно заволоділа ним. Це означає, що ви можете звернутися до суду з позовом про витребування майна з чужого незаконного володіння.

Для початку вам слід підготувати всі наявні документи, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку та незавершений будинок. Якщо оригінали документів втрачені, копії можуть бути прийняті судом як доказ, але це залежить від їхньої якості та обставин справи. Також варто звернутися до відповідних реєстраційних органів для отримання дублікатів втрачених документів.

По-друге, важливо зібрати докази незаконного перебування осіб на вашій власності. Це можуть бути фотографії, свідчення свідків, документи, що підтверджують факт самовільного будівництва на вашій ділянці тощо.

По-третє, варто звернутися до поліції із заявою про незаконне вторгнення на вашу власність. Згідно зі статтею 162 Кримінального кодексу України, незаконне проникнення в житло чи інше володіння особи є кримінальним правопорушенням.

Після збору всіх необхідних документів і доказів, ви можете подати позов до суду про визнання права власності та виселення незаконних поселенців. Важливо правильно сформулювати позовні вимоги та обґрунтувати їх відповідними нормами законодавства.

Звернення до кваліфікованого адвоката або юриста, який спеціалізується на земельних спорах, може суттєво допомогти у наданні консультацій та підготовці документів для суду. Це підвищить шанси на успішне вирішення вашої проблеми.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы