Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона будівництва: застереження чи обмеження?

1
19:18, 22.09.2024
Заборона будівництва: застереження чи обмеження?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Зіткнувся з досить непростим юридичним питанням, яке стосується прав власності та заборони будівництва на моїй земельній ділянці у Києві. Маючи власну землю, я планував здійснити будівництво житлового будинку, але, до мого здивування, з'ясувалося, що на цій ділянці діє заборона на будівництво. Це обмеження було введено ще в період попереднього власника, але ніхто мені про це не повідомив. Складність ситуації полягає в тому, що я вже вклав значні кошти у проектування житлового будинку, і тепер моя інвестиція може бути знищена цією несподіваною забороною на будівництво. Мене цікавить, які юридичні кроки я можу зробити для вирішення цієї проблеми? Чи можливо зняти заборону будівництва, звернувшись до суду? Або ж, можливо, є інші шляхи вирішення цієї проблеми? Чи можу я вимагати компенсації від попереднього власника або ріелтора, які не повідомили мені про цю заборону? Це питання стосується ключових тем: прав власності, заборони будівництва, обмеження юридичних прав, відшкодування збитків, роль суду в розв'язанні цієї проблеми. Мені важливо отримати професійну правову допомогу, щоб зрозуміти всі можливі варіанти вирішення цієї складної ситуації.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:51, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація, безумовно, потребує детального аналізу, оскільки стосується кількох важливих аспектів права власності та можливих обмежень на використання земельної ділянки. Розглянемо кілька ключових моментів, які можуть допомогти у вирішенні вашого питання.

1. **Перевірка наявності обмежень:** Перш за все, необхідно перевірити, чи дійсно існує заборона на будівництво на вашій земельній ділянці. Це можна зробити, звернувшись до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, де має бути вказана інформація про обмеження (ст. 28 Закону України "Про державний реєстр речових прав на нерухоме майно").

2. **Юридичний аналіз документів:** Варто переглянути договір купівлі-продажу та інші супровідні документи для виявлення будь-яких згадок про обмеження. Якщо інформація про заборону була навмисно прихована, це може стати підставою для притягнення до відповідальності попереднього власника або ріелтора.

3. **Звернення до суду:** Якщо ви вважаєте, що обмеження були незаконно накладені або не відповідають чинному законодавству, ви можете звернутися до суду для їх оскарження. Відповідно до статті 152 Земельного кодексу України, власник земельної ділянки має право вимагати захисту своїх прав у суді.

4. **Компенсація збитків:** Якщо було виявлено, що попередній власник або ріелтор не повідомили вас про істотні обмеження, можна розглянути можливість подання позову про відшкодування збитків. Відповідно до статті 661 Цивільного кодексу України, продавець зобов'язаний передати покупцю майно, яке відповідає умовам договору, а приховані дефекти (обмеження) можуть бути підставою для вимоги компенсації.

5. **Переговори та альтернативні варіанти:** Іноді проблему можна вирішити шляхом переговорів з попереднім власником або ріелтором. Можливо, вони погодяться на добровільну компенсацію або інше вирішення ситуації.

Рекомендується також звернутися до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на справах з нерухомістю, для отримання детальної консультації та допомоги в підготовці всіх необхідних документів для судового розгляду або переговорів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы