Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Відмова у видачі дозволу на забудову земельної ділянки: що робити?

1
17:25, 25.09.2024
"Відмова у видачі дозволу на забудову земельної ділянки: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ситуація: Я власник земельної ділянки і подав заяву на отримання дозволу на її забудову. Однак місцева влада відмовила мені у виданні цього дозволу, посилаючись на те, що ділянка знаходиться в зоні екологічного ризику. Я вважаю, що це несправедливо, оскільки всі необхідні документи та дозволи були надані. Питання: Які юридичні кроки можна підприйняти у такій ситуації для захисту своїх прав як власника земельної ділянки? Чи можливо оскаржити відмову у суді? Які аргументи можуть бути використані для успішного оскарження рішення місцевої влади?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:21, 25.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли місцева влада відмовила у видачі дозволу на забудову земельної ділянки, посилаючись на її розташування в зоні екологічного ризику, власник ділянки має право оскаржити таке рішення. Згідно з чинним законодавством України, ви можете вжити наступні юридичні кроки:

1. **Аналіз підстав відмови**: Необхідно уважно вивчити рішення місцевої влади та підстави відмови. Згідно з статтею 140 Земельного кодексу України, відмова має бути обґрунтованою та базуватися на конкретних нормах законодавства.

2. **Звернення за роз'ясненнями**: Ви можете звернутися до органу, який видав відмову, з письмовим запитом на отримання детального роз’яснення причин відмови. Це допоможе вам зібрати необхідну інформацію для подальшого оскарження.

3. **Оскарження в адміністративному порядку**: Якщо ви не погоджуєтеся з рішенням, ви маєте право подати скаргу до вищестоящого органу або спеціальної комісії, яка розглядає такі питання. Це передбачено статтею 19 Закону України "Про звернення громадян".

4. **Судове оскарження**: Ви маєте право оскаржити відмову у суді. Відповідно до статті 19 Конституції України, кожен має право на судовий захист своїх прав. Справи такого роду розглядаються в адміністративних судах.

5. **Аргументація в суді**: Для успішного оскарження рішення можуть бути використані наступні аргументи:
- Наявність всіх необхідних документів, які підтверджують відповідність проекту забудови чинним нормам.
- Відсутність обґрунтованих доказів з боку місцевої влади щодо наявності екологічного ризику.
- Порушення процедури розгляду вашої заяви, якщо такі мали місце.

6. **Звернення до експертів**: За потреби можна залучити незалежних експертів для проведення екологічної оцінки ділянки та отримання висновків, які можуть бути використані в суді як докази.

Таким чином, оскарження відмови в судовому порядку є цілком можливим, і за наявності достатніх аргументів та доказів, ваші права як власника земельної ділянки можуть бути захищені.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы