Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина з-за кордону: що робити?

1
14:29, 21.09.2024
Спадщина з-за кордону: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій дідусь, громадянин України, протягом більшості свого життя жив та працював у Канаді, де й помер. Він залишив мені у спадок свою нерухомість у Канаді, грошові кошти в канадському банку та цінні папери. Він не був громадянином Канади, але мав постійне місце проживання. Він також залишив мені свою нерухомість в Україні. Я - громадянка України та не маю інших громадянств. Які податки мені доведеться сплатити в Україні та в Канаді в зв'язку з отриманням спадщини? Чи можу я продати нерухомість у Канаді та вивести кошти в Україну без сплати податку в Канаді? Чи потрібно мені отримувати дозвіл від українських властей для продажу нерухомості в Україні? Як я можу перевести цінні папери на своє ім'я, і чи потрібно для цього звертатися до канадського брокера? Чи є у мене обов'язки перед українським податковим органом щодо цієї спадщини?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:11, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашому випадку питання оподаткування спадщини регулюється як українським, так і канадським законодавством. В Україні спадщина оподатковується за ставками, встановленими Податковим кодексом України. Згідно з пунктом 174.2.1 статті 174, спадщина, отримана від членів сім'ї першого ступеня споріднення, не підлягає оподаткуванню. Оскільки ваш дідусь - це член сім'ї першого ступеня споріднення, вам не потрібно сплачувати податок на спадщину в Україні.

Щодо податків у Канаді, необхідно розглянути канадське податкове законодавство. Канадська система може вимагати сплати податків на спадщину, але конкретні зобов'язання залежать від законодавства провінції, де знаходиться нерухомість, і від загальних податкових правил Канади. Консультація з канадським податковим юристом або бухгалтером може допомогти уточнити ці вимоги.

Щодо продажу нерухомості в Канаді, ви можете продати її без попереднього дозволу від українських властей. Однак, в Канаді може виникнути обов'язок сплатити податок на приріст капіталу (Capital Gains Tax), якщо вартість нерухомості зросла з моменту придбання до моменту продажу.

В Україні дозвіл на продаж спадкової нерухомості не потрібен, проте вам потрібно буде оформити права на спадщину у нотаріуса згідно зі статтею 1297 Цивільного кодексу України. Після цього ви зможете вільно розпоряджатися нерухомістю.

Для переведення цінних паперів на своє ім'я, можливо, знадобиться звернутися до канадського брокера або фінансової установи, яка веде облік цих цінних паперів, для оформлення відповідних документів на ваше ім'я. Це може вимагати юридично засвідчених документів про право на спадщину.

Відповідно до статті 174 Податкового кодексу України, ви зобов'язані подати річну податкову декларацію в Україні, якщо отримали спадщину з-за кордону, навіть якщо податок не підлягає сплаті. В декларації потрібно вказати вартість спадщини, отриманої з-за кордону, для забезпечення прозорості ваших фінансових операцій.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы