Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина: як розділити спадок якомога швидше

1
18:18, 29.09.2024
Спадщина: як розділити спадок якомога швидше
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний(а) юристе, Мій батько помер, залишивши спадок у вигляді земельної ділянки. Моя сім'я та рідні не можуть домовитися про поділ цієї власності. Як можна швидше та ефективно розділити спадок за законом? Які кроки потрібно підтримати та які документи необхідно підготувати для вирішення цієї проблеми? Дякую за вашу допомогу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:56, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку смерті спадкодавця, спадкування в Україні регулюється Цивільним кодексом України. Ваша ситуація передбачає декілька етапів, щоб вирішити питання про поділ спадщини у вигляді земельної ділянки.

1. **Встановлення спадкоємців**: Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України, право на спадкування в першу чергу мають діти спадкодавця, його другий з подружжя та батьки. Якщо є спадкоємці інших черг, їхні права визначаються відповідними статтями цього кодексу.

2. **Подання заяви про прийняття спадщини**: Протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (тобто з дня смерті спадкодавця) кожен спадкоємець повинен подати заяву про прийняття спадщини до нотаріальної контори або уповноваженої посадової особи органу місцевого самоврядування (стаття 1269 ЦК України).

3. **Оформлення спадщини**: Після закінчення шестимісячного строку нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину. Для цього потрібно надати документи, що підтверджують родинні стосунки з померлим, а також документи на земельну ділянку (державний акт, договір купівлі-продажу, дарування тощо) та свідоцтво про смерть.

4. **Домовленість між спадкоємцями**: Якщо спадкоємці можуть домовитися, вони можуть укласти договір про поділ спадщини (стаття 1278 ЦК України). Договір підлягає нотаріальному посвідченню.

5. **Судовий поділ спадщини**: Якщо домовленості не досягнуто, кожен із спадкоємців може звернутися до суду з позовом про поділ спадщини. Суд на підставі наданих доказів та з урахуванням інтересів усіх сторін ухвалить рішення про поділ земельної ділянки.

Ці кроки допоможуть вам у процесі поділу спадщини. Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста або нотаріуса для отримання детальної консультації та супроводу в цьому процесі.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы