Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина та спірні питання стосовно власності

1
17:16, 20.09.2024
Спадщина та спірні питання стосовно власності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як спадкоємець, зіткнувся з досить заплутаною ситуацією, пов'язаною зі спадщиною. Мій батько перед смертю оформив завіт, за яким весь його майно повинно було бути розділено на дві рівні частини між мною та моїм братом. Однак, через деякий час після його смерті, ми виявили, що на частину майна, яке мали спадкувати, були накладені арешти через борги, які ми про них не знали. Тут же виникла проблема, є власність, яку наш батько придбав після оформлення завіту, і про яку в завіті не йдеться. Як ми повинні розподілити цю власність? І що робити з арештованим майном? Як нам правильно виконати умови завіту, враховуючи ці обставини, і чи є можливість оскаржити арешти, якщо борги були приховані від нас?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:56, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ). У вашій ситуації слід враховувати декілька аспектів.

По-перше, щодо накладених арештів на майно. Відповідно до статті 1218 ЦКУ, до складу спадщини входять не тільки права, але й обов'язки (борги) спадкодавця. Це означає, що спадкоємці відповідають за борги спадкодавця в межах вартості успадкованого майна. Якщо ви не знали про борги, це не звільняє вас від обов'язку їх погашення. Однак, ви маєте право оскаржити арешти, якщо вважаєте, що борги були приховані або неправомірно накладені. Для цього можна звернутися до суду із відповідним позовом, надавши докази на підтвердження ваших вимог.

По-друге, щодо майна, яке було придбане батьком після складання заповіту. Стаття 1236 ЦКУ передбачає, що заповіт може охоплювати як все майно спадкодавця, так і його частину, яка належала йому на момент складання заповіту. Якщо заповіт не згадує конкретне майно, яке було придбане пізніше, воно підлягає спадкуванню за законом, тобто ділиться між спадкоємцями в рівних частках, якщо заповітом не передбачено інше.

Для правильного виконання умов заповіту, вам слід звернутися до нотаріуса, який відкриє спадкову справу, враховуючи всі обставини. Нотаріус допоможе визначити порядок розподілу майна з урахуванням заповіту та чинного законодавства.

Якщо виникають складнощі з виконанням заповіту чи оскарженням арештів, рекомендується звернутися за правовою допомогою до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах. Це дозволить забезпечити захист ваших прав та належне вирішення ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы