Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Старым Новым годом!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Спадкові права на житло: що мені робити?

1
15:32, 13.10.2024
Спадкові права на житло: що мені робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя мати померла, залишивши позаду квартиру, де ми проживали разом. Однак у документах квартира вказана лише на її ім'я. Чи маю я право на спадщину цієї квартири як її дитина? Які кроки мені потрібно зробити, щоб захистити свої права на житло? Які юридичні аспекти потрібно врахувати в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:11, 13.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з українським законодавством, ви маєте право на спадщину як дитина померлої. Відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України, спадкування є переданням прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), іншим особам (спадкоємцям).

Якщо ваша мати не залишила заповіту, спадщина переходить за законом. Згідно з статтею 1261 Цивільного кодексу України, ви належите до першої черги спадкоємців за законом, разом із іншими дітьми, чоловіком/дружиною та батьками померлого.

Щоб захистити свої права на спадщину, вам необхідно виконати наступні кроки:

1. **Звернення до нотаріуса**: Протягом шести місяців з дня смерті матері зверніться до нотаріуса для відкриття спадкової справи. Вам потрібно буде надати свідоцтво про смерть матері та документи, що підтверджують ваше споріднення (наприклад, свідоцтво про народження).

2. **Встановлення права на спадщину**: Нотаріус перевірить документи та, за відсутності заперечень, видасть вам свідоцтво про право на спадщину.

3. **Реєстрація права власності**: Після отримання свідоцтва про право на спадщину, ви повинні зареєструвати своє право власності на квартиру в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Юридичні аспекти, які слід врахувати:

- Якщо у матері був складений заповіт, в якому зазначені інші спадкоємці, ваші права можуть бути обмежені. Однак, навіть у такому випадку, ви маєте право на обов'язкову частку у спадщині, якщо ви є непрацездатними або утримувалися померлою (стаття 1241 Цивільного кодексу України).

- Якщо існують інші спадкоємці, які претендують на квартиру, може виникнути необхідність у розподілі спадщини.

Звернення до адвоката може допомогти вам у разі виникнення складнощів або конфліктних ситуацій з іншими спадкоємцями.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Авто в кредит
19:27, 01.02.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы