Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Що робити якщо не погасила кредитну карту

1
15:27, 18.02.2018
Що робити якщо не погасила кредитну карту
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
5 років назад брала карту в приват банку на суму в 300грн. Вчясно не погасила, та тепер маю прострочку, зі слів банку на суму 45тис.500грн. У разі не сплати протягом 7 днів арештують майно.
зараз перебуваю у декреті за 2гою дитиною.сплатити повністю не маю можливості.
Чюла, що можна сплатити тіло через виконавчу службу, а проценти гасити щомісячно. можливо взагалі таке?
що краще зробити?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:19, 18.02.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо розуміти, які саме умови були передбачені договором з банком, а також які заходи банк може вжити для стягнення боргу.

1. **Перевірте умови договору**: Перш за все, необхідно ознайомитися з вашою кредитною угодою з банком. Там повинні бути вказані умови нарахування відсотків, пені, а також порядок стягнення боргу.

2. **Зв'яжіться з банком**: Рекомендується звернутися до банку з проханням про реструктуризацію боргу. Можливо, банк погодиться на перегляд умов погашення боргу у зв'язку з вашою фінансовою ситуацією.

3. **Правові можливості**: Згідно з Цивільним кодексом України, зокрема статтею 625, боржник може бути зобов'язаний відшкодувати кредитору збитки, викликані простроченням виконання грошового зобов'язання. Проте, ви можете домовитися з кредитором про порядок погашення боргу.

4. **Арешт майна**: Арешт майна можливий лише за рішенням суду. Якщо банк звернеться до суду, вам буде надана можливість висловити свою позицію. Згідно з Законом України "Про виконавче провадження", арешт може бути накладений лише на підставі виконавчого документа.

5. **Реструктуризація боргу через виконавчу службу**: Законодавством не передбачено можливості часткової сплати "тіла" кредиту через виконавчу службу без відповідного рішення суду. Проте, після отримання виконавчого документа, ви можете домовитися з виконавцем про порядок погашення боргу.

6. **Соціальні пільги**: Оскільки ви перебуваєте у декретній відпустці, ви можете мати право на певні соціальні пільги або допомогу. Рекомендується звернутися до місцевих органів соціального захисту для отримання консультації щодо наявних можливостей.

Важливо діяти оперативно та намагатися вирішити питання мирним шляхом, щоб уникнути додаткових судових витрат та стягнення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы