Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з орендою житла

1
01:47, 23.09.2024
Проблеми з орендою житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене звати Володимир, я орендував квартиру в Києві. Угода про оренду була підписана на рік. Згідно угоди, я маю право використовувати квартиру та здійснювати оплату за оренду кожного місяця. Однак, через півроку, власник квартири вирішив продати її. Він звернувся до мене з пропозицією розірвати договір про оренду досроково, обіцяючи повернути мені заборгованість за останній місяць оренди. Я відмовився, оскільки мені немає куди переїжджати, а також тому, що я вже вніс оплату за наступний місяць. Власник, видався мені не дуже задоволеним моєю відповіддю і почав використовувати різні методи тиску, включно з погрозами зняття дверей або відключення електроенергії. Я хочу знати, чи може власник вимагати від мене досрокового виселення, якщо договір оренди ще діє? Чи можу я вимагати компенсації за втручання в моє право на користування орендованою власністю? Чи можу я відстоювати свої права в суді, якщо власник продовжує тиснути на мене?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:36, 23.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з українським законодавством, орендодавець не має права вимагати від орендаря дострокового виселення без законних підстав, якщо договір оренди є чинним і орендар виконує умови договору. Відповідно до статті 825 Цивільного кодексу України, договір найму житла може бути розірваний достроково лише за згодою сторін або у випадках, передбачених договором чи законом.

Власник майна має право на продаж нерухомості, але це не припиняє дії чинного договору оренди. Новий власник стає правонаступником попереднього власника і зобов'язаний дотримуватись умов чинного договору оренди. Це підтверджується статтею 770 Цивільного кодексу України, яка встановлює, що у разі зміни власника наймана особа продовжує користуватися майном на умовах договору.

Що стосується втручання у ваше право на користування орендованою власністю, ви маєте право вимагати компенсації за порушення умов договору оренди. Відповідно до статті 1166 Цивільного кодексу України, особа, яка завдала шкоди іншій особі, зобов'язана її відшкодувати. Таким чином, якщо власник створює перешкоди для вашого користування квартирою, ви можете вимагати відшкодування завданих збитків.

Якщо власник продовжує здійснювати тиск або погрожувати, ви маєте право звернутися до суду для захисту своїх прав. Це право гарантується статтею 16 Цивільного кодексу України, яка надає особі можливість звертатися до суду за захистом свого права у разі його порушення.

У разі виникнення конфліктної ситуації, важливо зберігати всі документи, що стосуються оренди, листування з власником та інші докази, які можуть бути використані в суді. Також ви можете звернутися за консультацією до адвоката для більш детального аналізу вашої ситуації та підготовки до можливого судового розгляду.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы