Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з правами спадкування

1
19:39, 20.09.2024
Проблема з правами спадкування
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, є єдиним спадкоємцем за законом після смерті моєї матері, яка не була офіційно одружена на момент своєї смерті, але проживала разом з чоловіком, з яким у них була спільна дитина. Цей чоловік помер два роки до смерті моєї матері. Його родина подала клопотання про визнання цього чоловіка батьком моєї матері після його смерті, але це клопотання було відмовлено. Проте, після смерті моєї матері, родина цього чоловіка знову подала клопотання про визнання їх спільної дитини спадкоємцем. Які мої права як єдиного спадкоємця за законом в цій ситуації? Чи можу я вимагати визнання спадку, якщо суд визнає цю дитину спадкоємцем? Які юридичні кроки мені слід зробити, щоб захистити свої права на спадкування? Чи можу я вимагати проведення ДНК-тесту для встановлення батьківства? І чи можуть результати цього тесту вплинути на рішення суду щодо права на спадкування?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:15, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація вимагає ретельного аналізу відповідно до законодавства України про спадкування. Відповідно до статті 1216 Цивільного кодексу України, спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Якщо заповіту немає, то спадкування відбувається за законом, і ви, як єдиний спадкоємець першої черги (діти, батьки, чоловік/дружина), маєте переважне право на спадщину.

Щодо визнання дитини вашої матері спадкоємцем, важливо врахувати положення статті 1261 Цивільного кодексу України, яка визначає, що діти спадкодавця належать до спадкоємців першої черги. Якщо дана дитина справді є біологічною дитиною вашої матері, вона також може мати право на спадкування.

Ви маєте право оскаржити вимоги про визнання дитини спадкоємцем, якщо вважаєте, що вони необґрунтовані. В рамках судового процесу, відповідно до статті 1283 Цивільного кодексу України, ви можете заявити клопотання про проведення експертизи для встановлення батьківства, що може включати ДНК-тест. Результати такої експертизи можуть бути використані судом як доказ при вирішенні питання про спадкування.

Вам варто:

1. Подати заяву до суду про визнання права на спадщину, якщо цього не було зроблено раніше.
2. Вимагати проведення ДНК-експертизи для підтвердження або спростування батьківства.
3. За необхідності, скористатися послугами адвоката для представлення ваших інтересів у суді.

Крім того, важливо врахувати, що суд при вирішенні питання про спадкування буде керуватися результатами експертизи та іншими доказами, що підтверджують або спростовують родинні зв’язки.

Таким чином, ви маєте право оскаржувати вимоги інших осіб на спадщину та вимагати проведення експертизи для захисту своїх прав як спадкоємця.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы