Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірне звільнення: чи можна боротись?

1
20:09, 21.09.2024
Неправомірне звільнення: чи можна боротись?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Що робити, якщо я працював на посаді керівника великої компанії, маючи умови трудового договору, які гарантували мені стабільність і захист від будь-якого неправомірного звільнення, але після приходу нового власника файрингу стало масовим, і мене звільнили, вказавши причину, що не підтверджується документально. Я впевнений, що це сталося тому, що я відмовився підписувати документи, які, на мій погляд, містили корупційні схеми. Чи можу я вважати своє звільнення неправомірним? Які юридичні кроки я можу зробити, щоб боротися за своє право на роботу? Чи можу я вимагати компенсацію за неправомірне звільнення, особливо якщо воно призведе до втрати моєї репутації і професійного зростання? І як мені довести, що моє звільнення було пов'язано з моєю відмовою прийняти участь в корупційних схемах?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:35, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації важливо ретельно оцінити підстави для звільнення та можливість захисту ваших прав у суді. Відповідно до статті 43 Кодексу законів про працю України (КЗпП), звільнення працівника повинно бути обґрунтованим та відповідати підставам, передбаченим законом. Якщо звільнення було здійснено без законних підстав або з порушенням встановленої процедури, воно може бути визнане неправомірним.

У випадку, якщо причина звільнення не підтверджується документально або не відповідає дійсності, ви маєте право оскаржити рішення про звільнення в суді. Для цього слід подати позовну заяву до місцевого суду за місцем розташування компанії або за вашим місцем проживання. Відповідно до статті 235 КЗпП, у разі визнання звільнення незаконним, працівник має право на поновлення на роботі та виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

Для доведення неправомірності звільнення і його зв'язку з вашою відмовою підписувати документи, що містять корупційні схеми, можуть бути використані свідчення колег, електронне листування, записи розмов (за умови дотримання законодавства про захист персональних даних) та інші докази, що підтверджують вашу позицію. Важливо зібрати якомога більше доказів, які вказують на тиск і причини, що призвели до вашого звільнення.

Ви також можете вимагати компенсацію за моральну шкоду, завдану неправомірним звільненням, якщо це призвело до втрати репутації або іншим негативним наслідкам. Відповідно до статті 237-1 КЗпП, працівник має право на компенсацію моральної шкоди, якщо звільнення спричинило моральні страждання або інші негативні наслідки.

Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката або юриста, який допоможе скласти позовну заяву та представляти ваші інтереси в суді. Це підвищить шанси на успішний захист ваших прав.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы